TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Żegluga Świnoujska bez rampy nr 3. Zmęczenie materiału
InfoShip.pl - Opublikowano: 06.02.2019 17:30:20
Żegluga Świnoujska naprawia promową rampę nr 3

Do najbliższego piątku - 8 lutego - potrwa naprawa mechanizmu regulującego wysokość ramp na przeprawie promowej "Warszów" po stronie Uznamu.

Do najbliższego piątku - 8 lutego - potrwa naprawa mechanizmu regulującego wysokość ramp na przeprawie promowej "Warszów" po stronie Uznamu. Mimo utrudnień, w razie potrzeby, przy dużych kolejkach na przeprawie kursują trzy promy.

Rampa to pomost, po którym zjeżdżają i wjeżdżają pojazdy na prom. W tej chwili wymieniany jest mechanizm na stanowisku nr 3.

- Nastąpiło zużycie materiału – tłumaczy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej Paweł Szynkaruk.

W maju naprawę przejdzie również stanowisko nr 2 na tej przeprawie, od strony dworca autobusowego. Pracownicy żeglugi przewidują, że stanowisko cumownicze będzie z tego powodu wyłączone wówczas na tydzień, maksymalnie do 10 dni.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska
Port Świnoujście
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.