TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zobacz Szczecin za pół ceny. Z Żeglugą Szczecińską
InfoShip.pl - Opublikowano: 08.03.2019 09:30:14
Zobacz Szczecin za pół ceny. Z Żeglugą Szczecińską

Żegluga Szczecińska dołącza do ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" i obniża ceny za postój przy nabrzeżach

Tradycyjnie, Żegluga Szczecińska dołącza do ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" i obniża ceny za postój przy nabrzeżach oraz zaprasza na darmowy spacer z przewodnikiem.

Już od 15 do 17 marca (piątek – niedziela) wszyscy chętni zapłacą 50% mniej za postój jednostek przy Nabrzeżu Pasażerskim oraz przy Bulwarach Gdyńskim i Piastowskim. Oprócz tego, w sobotę 16 marca zapraszamy na darmowy spacer "Szlakiem szczecińskich teatrów".

Szczecińskie teatry codziennie zapraszają widzów do swojego magicznego świata.

- Podążając ich szlakiem dowiemy się m.in. gdzie powstała pierwsza scena teatralna w mieście, który teatr upodobały sobie dzieci czy w którym teatrze występowali aktorzy znani w całej Polsce - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Zobaczymy miejsca związane z teatrem wczoraj i dziś oraz przekonamy się, że wyjście do teatru to jedna z ulubionych rozrywek szczecinian. Wycieczka ruszy o godzinie 11:00 spod Centrum Informacji Turystycznej (Plac Żołnierza 20). Chwilę wcześniej zapraszamy do centrum po odbiór darmowych biletów. Uwaga! Przewodnik oprowadzi tylko 35 osób, dlatego lepiej się pospieszyć!

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki. Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Żegluga Szczecińska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.