TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZTM Warszawa ponawia przetarg na tramwaj wodny
InfoShip.pl - Opublikowano: 08.06.2018 17:30:44
ZTM Warszawa ponawia przetarg na tramwaj wodny

Po nieudanej próbie zakontraktowania warszawskiego tramwaju wodnego przed startem WLT, teraz ZTM Warszawa wraca do tego zamówienia. Jest przetarg.

Po nieudanej próbie zakontraktowania warszawskiego tramwaju wodnego przed startem Warszawskich Linii Turystycznych, teraz ZTM Warszawa wraca teraz do tego zamówienia. Jest przetarg, ale już tylko na okres czerwiec – wrzesień 2018 roku.

6 czerwca Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie ogłosił ponowny przetarg na świadczenie usługi żeglugi śródlądowej pasażerskiej w formie rejsów statkiem pasażerskim. O pierwszym podejściu i zbyt drogiej ofercie Żeglugi Stołecznej pisaliśmy TUTAJ

W powtórce wymagania są identycznej w ramach pierwszego przetargu, ale usługa dotyczy już tylko tego roku - w okresie 2018-06-23 - 2018-09-30. Wcześniej były to dwa lata.

Rejsy odbywać się będą na trasie Podzamcze (Bulwar Karskiego) – Most Poniatowskiego – Cypel czerniakowski (Most Łazienkowski) – 'FONTANNY" – Podzamcze (Bulwar Karskiego) – długość trasy ok. 10 km, oczekiwany czas trwania rejsu ok. 1 godz.

W okresie realizacji zamówienia zamawiający przewiduje zlecenie 198/+6 rejsów. Świadczenie usługi odbywać się będzie w okresie od 23 czerwca do 30 września 2018 roku, przy czym:

1) od 23 do 30 czerwca w soboty, niedziele – ok. 6 rejsów dziennie;

2) od 1 lipca do 31 sierpnia w soboty, niedziele i 15 sierpnia – ok. 6 rejsów dziennie oraz w piątki – ok. 4 rejsy dziennie,

3) od 1 do 16 września w soboty i niedziele – ok. 6 rejsów dziennie.

Wymagane doświadczenie to w ciągu 3 lat wykonanie przynajmniej 1 (jedną) usługi odpowiadającej zakresem przedmiotowi zamówienia. Wadium wyznaczono na 3 500,00 PLN

O tym kto podejdzie do żeglugowego zamówienia ZTM-u dowiemy się bardzo szybko - już 12 czerwca, kiedy wyznaczono termin składania ofert.

Wybór najkorzystniejszej oferty rozstrzygną dwa kryteria:

  • Łączna cena oferowana brutto 60,00

  • Liczba miejsc siedzących zadaszonych na statku 40,00Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tramwaj wodny
ZTM Warszawa
WLT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.