TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZTM Warszawa z przetargiem na rejsy do Serocka
InfoShip.pl - Opublikowano: 01.03.2018 14:00:20
ZTM Warszawa z przetargiem na rejsy do Serocka

Stolica przygotowuje się do kolejnego sezonu Warszawskich Linii Turystycznych. Po przetargu na tramwaj wodny, teraz ZTM czeka na oferty na 2-letnią obsługę rejsów statkiem do Serocka.

Stolica przygotowuje się do kolejnego sezonu Warszawskich Linii Turystycznych. Po przetargu na tramwaj wodny, teraz ZTM czeka na oferty na 2-letnią obsługę rejsów statkiem do Serocka.

Przetarg ogłoszono 7 lutego i dotyczy on świadczenie usługi żeglugi śródlądowej pasażerskiej - w formie ok. dziewięciogodzinnych rejsów statkiem pasażerskim z Warszawy do Serocka oraz sprzedaż biletów na rejsy w latach 2018-2019. Trasa rejsy jest następująca: Warszawa Żerań (przystanek Cementownia) – Kanał Żerański – Zalew Zegrzyński – Zapora Dębe Wielkie – Serock (molo) – Warszawa Żerań (przystanek Cementownia), począwszy od ok. godziny 9:30 do ok. godziny 18:00 w okresie od 29 kwietnia 2017 r. do 10 września 2017 r.

Termin wykonania zamówienia: od 01 maja 2018r. do 30 września 2019r. W miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec i wrzesień – rejsy odbywać się będą w soboty, niedziele i dni świąteczne, a także w dniach 2 maja i 16 czerwca; w lipcu i sierpniu – w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne oraz 14 sierpnia. W okresie realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje zlecenie dla:

  • roku 2018: 56 rejsów/+ 4 rejsy,

  • roku 2019: 55 rejsów/+ 5 rejsów.

Kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty w tym przetargu są następujące:

  • Liczba miejsc siedzących zadaszonych na statku / Waga: 40 %

  • Cena - Waga: 60 %

Co do doświadczenia, zamawiający wymaga od oferentów wykazania się w ciągu 3 lat przynajmniej jedną usługę odpowiadającą zakresem przedmiotowi zamówienia tj.: świadczenie usługi żeglugi śródlądowej pasażerskiej w ruchu ciągłym przez minimum 2 miesiące.

O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 19 marca, kiedy zaplanowano otwarcie ofert. Przypomnijmy, że do tej pory rejsy statkiem pasażerskim z Warszawy do Serocka wykonywała firma Przedsiębiorstwo Usług Wodnych Jurkowski Marcin, Legionowo. W 2017 r. na tę usługę obowiązywała cena 278 640.00 PLN brutto.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
ZTM Warszawa
WLT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.