TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZTM Warszawa z przetargiem na rejsy do Serocka
InfoShip.pl - Opublikowano: 01.03.2018 14:00:20
ZTM Warszawa z przetargiem na rejsy do Serocka

Stolica przygotowuje się do kolejnego sezonu Warszawskich Linii Turystycznych. Po przetargu na tramwaj wodny, teraz ZTM czeka na oferty na 2-letnią obsługę rejsów statkiem do Serocka.

Stolica przygotowuje się do kolejnego sezonu Warszawskich Linii Turystycznych. Po przetargu na tramwaj wodny, teraz ZTM czeka na oferty na 2-letnią obsługę rejsów statkiem do Serocka.

Przetarg ogłoszono 7 lutego i dotyczy on świadczenie usługi żeglugi śródlądowej pasażerskiej - w formie ok. dziewięciogodzinnych rejsów statkiem pasażerskim z Warszawy do Serocka oraz sprzedaż biletów na rejsy w latach 2018-2019. Trasa rejsy jest następująca: Warszawa Żerań (przystanek Cementownia) – Kanał Żerański – Zalew Zegrzyński – Zapora Dębe Wielkie – Serock (molo) – Warszawa Żerań (przystanek Cementownia), począwszy od ok. godziny 9:30 do ok. godziny 18:00 w okresie od 29 kwietnia 2017 r. do 10 września 2017 r.

Termin wykonania zamówienia: od 01 maja 2018r. do 30 września 2019r. W miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec i wrzesień – rejsy odbywać się będą w soboty, niedziele i dni świąteczne, a także w dniach 2 maja i 16 czerwca; w lipcu i sierpniu – w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne oraz 14 sierpnia. W okresie realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje zlecenie dla:

  • roku 2018: 56 rejsów/+ 4 rejsy,

  • roku 2019: 55 rejsów/+ 5 rejsów.

Kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty w tym przetargu są następujące:

  • Liczba miejsc siedzących zadaszonych na statku / Waga: 40 %

  • Cena - Waga: 60 %

Co do doświadczenia, zamawiający wymaga od oferentów wykazania się w ciągu 3 lat przynajmniej jedną usługę odpowiadającą zakresem przedmiotowi zamówienia tj.: świadczenie usługi żeglugi śródlądowej pasażerskiej w ruchu ciągłym przez minimum 2 miesiące.

O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 19 marca, kiedy zaplanowano otwarcie ofert. Przypomnijmy, że do tej pory rejsy statkiem pasażerskim z Warszawy do Serocka wykonywała firma Przedsiębiorstwo Usług Wodnych Jurkowski Marcin, Legionowo. W 2017 r. na tę usługę obowiązywała cena 278 640.00 PLN brutto.Sprawdź też:
przetarg
ZTM Warszawa
WLT

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.