TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zwiedź śluzę Żerań! W sobotę
InfoShip.pl - Opublikowano: 18.05.2017 13:05:09
Zwiedź śluzę Żerań! W sobotę

RZGW w Warszawie serdecznie zaprasza mieszkańców na zwiedzanie jedynej w Warszawie i wyjątkowej Śluzy Żerań im. Tadeusza Tillingera.

RZGW w Warszawie serdecznie zaprasza mieszkańców na zwiedzanie jedynej w Warszawie i wyjątkowej Śluzy Żerań im. Tadeusza Tillingera.

W sobotę, 20 maja br., w godzinach 11:00 - 16:00 na terenie siedziby RZGW w Warszawie będzie możliwość zobaczenia i poznania śluzy położonej na Kanale Żerańskim, a dla 60 osób zaplanowane jest zwiedzanie całego obiektu z przewodnikiem.

Na wszystkich, którzy przyjdą, będą czekały dodatkowe atrakcje: zdjęcia z Królową Wisłą (fotobudka), 3 spacery przyrodnicze nad Wisłą i opowieści o życiu ptaków, pokaz sprzętu policji rzecznej i straży pożarnej, gry i zabawy dla wszystkich, malowanie twarzy, wata cukrowa i pyszne jabłka.

Zapisy na zwiedzanie śluzy i spacery przyrodnicze w dniach 16-18 maja, w godz. 11:00-12:00, tel. 22 58 70 239.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RZGW Warszawa
śluza
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.