TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zwiedź śluzę Żerań! W sobotę
InfoShip.pl - Opublikowano: 18.05.2017 13:05:09
Zwiedź śluzę Żerań! W sobotę

RZGW w Warszawie serdecznie zaprasza mieszkańców na zwiedzanie jedynej w Warszawie i wyjątkowej Śluzy Żerań im. Tadeusza Tillingera.

W sobotę, 20 maja br., w godzinach 11:00 - 16:00 na terenie siedziby RZGW w Warszawie będzie możliwość zobaczenia i poznania śluzy położonej na Kanale Żerańskim, a dla 60 osób zaplanowane jest zwiedzanie całego obiektu z przewodnikiem.

Na wszystkich, którzy przyjdą, będą czekały dodatkowe atrakcje: zdjęcia z Królową Wisłą (fotobudka), 3 spacery przyrodnicze nad Wisłą i opowieści o życiu ptaków, pokaz sprzętu policji rzecznej i straży pożarnej, gry i zabawy dla wszystkich, malowanie twarzy, wata cukrowa i pyszne jabłka.

Zapisy na zwiedzanie śluzy i spacery przyrodnicze w dniach 16-18 maja, w godz. 11:00-12:00, tel. 22 58 70 239.


Sprawdź też:
RZGW Warszawa
śluza
akcja

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.